Krim makabër, shqiptari vritet me dy plumba në kokë dhe varroset në pyll

Një kufomë është gjetur rastësisht mëngjesin e së dielës në pyjet e Eupilio-s, mbi liqenin Segrino, në Como, teksa disa djem gërmonin për të pastruar sipërfaqen e pyllëzuar.
Sot, mediat lokale raportojnë se kufoma është identifikuar dhe i përket një shqiptari, 39 vjeç, me precedentë të mëparshëm në Itali.

Kliko ne linkun e meposhtem per me teper

147 thoughts on “Krim makabër, shqiptari vritet me dy plumba në kokë dhe varroset në pyll”

  1. Enter your PIN Order Probenecid Prices were lower in states with more competition among insurers and higher in states with fewer players, the U.S. Department of Health and Human Services (HHS) said in its report. Americans will be able to sign up for the new plans via online state exchanges beginning on October 1.

Leave a Reply

Your email address will not be published.