Rrëfehet e mitura që u përdhunua nga 55-vjeçari dhe mbeti shtatzënë: Ja si ndodhi e gjitha

Një ngjarje e rëndë ka tronditur fshatin Velçan të Pogradecit paraditen e sotme.

Një 15-vjeçare ka mbetur shtatzënë si pasojë e një përdhunimi që i ka bërë një 55-vjeçar. Ata të dy ishin banues në fshatin Velçan, por përdhunuesi i quajtur Ligor. B njihej në fshat si person i qetë, jo problematik dhe është baba i katër fëmijëve. Ngjarja ka ndodhur në muajin mars dhe vajza e ka kallëzuar autorin në polici një ditë më parë.

MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për më tepër informacione