Aksident tragjik/ Shqiptari përplaset me mbrojtëset e rrugës dhe përfundon në asfal

Mbrëmjen e djeshme rreth orës 22: 30, ka ndodhur një aksident tragjik me pasojë vdekjen e një të riu shqiptar.

Sipas mediave italiane, aksidenti ka ndodhur në zonën e Valganna, në Varese, Itali.

34-vjeçari Frank Marku udhëtonte me makinë dhe është përplasur me mbrojtëset e rrugës.Në makinë me shqiptarin udhëtonte edhe një fëmijë 13 vjec.

MOS HUMB! Tejkalo linkun më poshtë për më tepër informacione