Kapen keq dy prurjet e reja ne PDK,

Aderimi i fundit në PDK, Armend Ibrahimi, duket se nuk i ka pëlqyer gjithaq prurjes së mëhershme në këtë parti, Arbana Xharrës. Pak ditë pasi ish-kryetari i Forumit Rinor të LDK’së aderoi në partinë e Veselit, imes tij dhe sh-gazetares Xharra ka plasur sherri.Është gazetarja Xharra ajo e cila ka filluar pëeplasje verbale me Ibrahimin, përplasje kjo e cila u shndërrua në konflikt fizik. Mbesa e Fahri Xharrës mësohet se ia ka dhënë një shuplakë

MOS I HUMB TJERAT, KLIKO POSHTE PER ME TEPER!