Gjejne nje piton te vdekur me stomak te fryre, shokohen kur i çajne barkun

Një gjarpër i llojit piton është gjetur i ngordhur, por ajo që u bëri përshtypje dy biologëve që e gjetën ishte se stomaku i pitonit ishte i fryrë dhe dëgjohej një frymëmarrje.Pitoni u gjet në Afrikën e Jugut dhe vakti i tij i fundit kishte rezultuar fatal për të. Ai kishte gëlltitur një iriq që ishte 80 cm i gjatë dhe peshonte 13 kilogramë. Pasi veterinerët i kanë bërë autopsinë gjarprit ka rezultuar se gjithë organet e tij të brendshme ishin

MOS I HUMB TJERAT, KLIKO POSHTE PER ME TEPER!