Rames i ndodh e papritura në Has, ja çfare i ben demokrati ne takim

Kryeministri Edi Rama u ndal sot pasdite në Has, ne nje takim elektoral me banoret e zones, mbeshtetes te PS, por aty ndodheshin edhe mbeshtetes te PD, te cilit kishin varur edhe flamurin e PD ne dritare dhe ngrinin 6 gishta, per te treguar numrin qe renditet PD ne fleten e votimit. Por ja kush ishte pergjigja e Rames per te:Ti mos bertit aty, se e kam mik unë Lulin. Ju them miqësisht Luli është i mirë për në TV, ama u fik TV Lulin e keni për qejf të vet.

MOS I HUMB TJERAT, KLIKO POSHTE PER ME TEPER!