Haradinaj: Nuk debatoj me dike qe kurrë n’jete nuk ka luajtur ne kazino

Pretendenti i përjetshëm për kreun e ekzekutivit, Ramush Haradinaj, është deklaruar prapë për anulimin e “debatit të gjigantëve”, apo thënë më saktë, tërheqjen e tij.I pari i AAK’së ka thënë se kolegët e tij nga VV dhe koalicioni LDK-AKR-Alternativa nuk e kuptojnë fatin e as jetën, dhe ka shtuar se nuk mund të dalë në debat me njerëz të tillë.“Unë nuk debatoj me dikë që kurrë ne jetë nuk ka shkelur në kazino, nuk ka luajtur në kazino, nuk ka derdhur

MOS I HUMB TJERAT, KLIKO POSHTE PER ME TEPER!