Ermal Mamaqi prezanton nënën, pas lajmit që morri…

Ermal Mamaqi prezanton nënën (Foto)

Aktori dhe këngëtari Ermal Mamaqi ka prezantuar nënën e tij në rrjetet sociale.
Ermali në profilin e tij në Instagram ka publikuar një fotografi të nënës me rastin e ditëlindjës së saj, transmeton Telegrafi.
“Njeriu që më do më shumë nga të gjithë, pa interes dhe pa kushte…100 vjeç Mami”, ka shkruar Mamaqi.

Per me shume, shikoni linkun e meposhtem