Luftë e egër mes krokodilit dhe zebrës, ja kush fiton

Luftë e egër mes krokodilit dhe zebrës, ja kush fiton (Video)

Zebra afrohet tek lumi që të pijë ujë dhe këmba i kapet nga dhëmbët e krokodilit, shkruan lajmi.net
Zebra tenton të luftojë, sepse jeta e saj është më e rëndësishme, pavarësisht dhimbjes. Goditje të forta nga anash me kokë dhe me këmbën tjetër i jep krokodilit, për të marrë hapësirën që të shqelmojë derisa të lirohet.

MOS E HUMB! Vazhdo lexo ne linqet e meposhtme

15 thoughts on “Luftë e egër mes krokodilit dhe zebrës, ja kush fiton”

  1. 103562 115892I admire the beneficial facts you offer inside your articles. I will bookmark your weblog and also have my children verify up here often. Im extremely sure theyll learn a lot of new things proper here than anybody else! 76496

  2. Howdy would you mind letting me know which hosting company you’re working with?
    I’ve loaded your blog in 3 completely different internet
    browsers and I must say this blog loads a
    lot faster then most. Can you recommend a good hosting provider at a honest price?

    Thanks, I appreciate it!

Leave a Reply

Your email address will not be published.